Golden High School .2 - 1. část

21. září 2012 v 19:11 | Ain |  Stories
Pokračování Golden High School snad se těšíte :3

Golden High School-Znovuzrozená!!! Pětka přímo do žákovky!

9:45

Golden High School nabrala nové prváky a mezi ně patřily i Natálie,Aneta a Katka. První den přišly pozdě a tak porušily 1. pravidlo školního řádu. Paní učitelka si pro ně našla pochopení a tentokrát vyšli bez trestu. Ale ještě jednou a můžou být vyhozeny ze školy.
Holky se raději vyvarují všem přestupků, za které mohou být vyhozeny ze školy.
,, Káťo, Káťo!" Voala Aneta na Katku o přestávce. ,,Co je Aneto?" ,, Káťo!! Poďme s epřihlásit do kroužku o zlepšení školy! Tedy do parlamentu! Pooť bude prča!!!" Byla nadšená Aneta. ,,Parlament?? Páni, tak ok, pojďme zlepšit školu Golden!" Také přistoupila na náped a hned utíkaly do odbborné učebny se přihlásit, a naplánovat s ostatnímy členy schůzku.

.... O 15 minut později

Holky přišly do vyučování pozdě. ,,Kde jste byly děvčata??" ptala se rozzuřeně paní učitelka.
,,N-no my jsem byly na schůzy p-parlamentu." Řekla Katka s Anetou. ,,parlamentu?? no dobrá, běžte si sednout." Řekla celkem v uspokojivě učitelka. ,,Takže teď si rozdáme klíčky od vašich šaten. Poď si stoupnout do řady a vzít si klíček.
Katka... číslo klíče 107 Aneta... číslo klíče 106 Natálie... číslo klíče 115
,,Každý dostal svůj klíček. Tak se přesunem ke skříňkám, kde si dáte věci." Řekla učitelka.

U skříňek

,,Jooo, Katko!! Jsem vedla sebe." Křičela po celé šatně Aneta. Katka také bila ráda že byla vedle Anety.
Odložily si věci, a vrátily se zpět do třídy. Učitelka přečetla pár oznamů a akce co se budou v nejbližších měsících konat.
Když zazvonilo, zbalily se a odešly do šaten si odložit věci, a šly na obědy.

Na obědech

,,Ježiš to jsou ti nový?? Pane bože to zase budou blbečci." Řekla jedna holka z vyššího ročníku. ,,Komu tady říkáš blbeček ty náno!!" Řekla naštvaně Katka. ,,Tak hele ty Barbie, tohle je moje škola, moje pravidla, dej si odstup skrčku." Řekla ta samá dívka z vyššího řočníku. Katka raději nic neřekla, a holky z vyššího ročníku se jen smály. ,,Co si ta coura myslí?? Královna školy?? Spíš blbka školy." Řekla dostatečně naštvaně Katka. ,,Hele Káťo jen klid." Řekla Aneta. Když měla Katka už tácek s obědem, nevěděla kde si sednout. Když konečně našla místo, Holky z vyššího ročníku strčily do KAtky. Katce se oběd vysipal na podlahu a celá byla špinavá od jídla. Všichni koukaly na Katku a smíly se. Katka se postavila a začala brečet.
Aneta položila tácek a hned běžela za Katkou.

Po Obědech

,, Fňuk.. o-ony mě žduchly a-a pak se mi j-jen smály." Brečela Katka. Aneta ji utišovala, a přitom se balila a balila věci i Katce. ,,Káťo to bude v pohodě, jen se vybreč." Řekla Aneta poklidným hlasem. Katka už jen říkala že je to v pohodě a že můžou odejít domů. Šly na busovou zastávku a čekaly, a najednou tam šly holky, které žduchly Katku. ,,Tak co ufňukánku?? Už si se vybulela mamince??" Smály se holky z vyššího ročníku. ,, Nechtě mě napokoji." Řekla Katka a vešla s Anetou do autobusu.
Katka se dívala z okna, a ještě trochu brečela. Když dojely domů, Katka hned běžela do pokoje, vzala si deník a hned si vše zapsala. Říkala si v duchu že deník si píše jen samotář, který nemá kámoše. Ale tak to nebylo, Katka měla spoustu přátel, ale na téhle škole, má jen Natálii a Anetu.


Pokračování příště....

Snad se vám tato kapitola líbila. Opět sorry za chyby :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tia Tia | E-mail | Web | 22. září 2012 v 10:29 | Reagovat

Jaaaj hentaké fifleny by chcelo postrielať! :D:D Teším sa na 3^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by Lairai :: http://my-magical-wonderland.blog.cz Adobe Photoshop Cs5 Extended Version